ВИТРИНА ТОВАРОВ

Хмельницкий оптовый рынок. Мужская одежда, женская одежда, подростковая и детская одежда. Обувь мужская и женская, постельное белье, домашний трикотаж. Оптом и розница. Оптовые рынки Хмельницкого. Рынок - "Изида", "Новый рынок", "Старый рынок", "Геологов" - обувной оптовый (обувь оптом и в розницу), рынок "Скиф", "Автотехкультсервис", "Норма", "Сардоникс", "Агропроммонтаж-наладка", "Золотая Аллея", "Серебрянная Аллея" Хмельницкий, "Бронзовая Аллея", "Березка", "Бартерсервис", "Пако", СУМС, "Привоз", "Каблук", "Мивс", "Болото", "Краны" 1, 2, 3, "Важиль", "Дарсон", "Эверсли" - все вещевые рынки города Хмельницкий - опт и розница.

 • Карта базара
 • График работы базара
 • Цікаві факти про Хмельницький
  П'ять цікавих фактів про Хмельницький

  П'ять цікавих фактів про Хмельницький


  Місту Хмельницький зараз 579, а незабаром виповниться шістсот років, та як не дивно, ще є деякі речі, про які навіть не здогадуються хмельничани та гості міста або піддають їх сумніву. Ось п'ять цікавих фактів про місто, які без сумніву заслуговують вашої уваги.

  город Хмельницкий

  1. Вже більше ніж чотириста років Хмельницький є містом
  За свідченнями документів кінця XVІ століття можна вважати, що десь в той час тодішній Плоскирів, а нині Хмельницький, отримав статус і права містечка, а дещо пізніше став містом. Історики мають здогадки, що Плоскирову могло бути надане Магдебурзьке право, проте письмових документів, які б підтвердили ці припущення, немає. Проте, ці здогадки не безпідставні, їх доводять непрямі факти – у другій половині XVІ століття в місті функціонували три ярмарки, був замок, а серед мешканців нараховувалось декілька десятків купців та ремісників. А в Середніх віках ці ознаки були відмінними рисами міста.

  2. Перший базар – з королівського дозволу
  За тих часів, коли Поділля знаходилось під владою Речі Посполитої (XV–XVІІІ століття), організовувати базари та ярмарки дозволено було тільки з дозволу короля. Плоскирову привілей на торгівлю був наданий у 1578 році королем Стефаном Баторієм. Це дало змогу містянам проводити щорічні великі ярмарки на свята Нового Року, Різдва та Святого Віта. А ще було дозволено торгувати щотижня по вівторках. Тоді ж в Плоскирові з'явилися місцеві купці-торговці, а також виникла ринкова площа, де було збудовано торгові ряди.

  3. Що в Хмельницького спільного з старим Проскуровом?
  Насправді, в теперішньому Хмельницькому немає будинків збудованих раніше ніж в XIX столітті. А все тому що, місто Проскурів було забудоване в основному дерев'яними будівлями. І тільки після великої пожежі 1824 року, під час якої згоріли ледь не всі спорудження, в місті почали будуватися цегляні і кам'яні будинки. На сьогоднішній день найстарішою будівлею Хмельницького, з тих, що збереглися, вважається храм Різдва Богородиці, який знаходиться по вулиці Соборній, недалеко від продуктового базару. Будівництво нового храму розпочалось в 1835 році і вже через два роки кам'яний собор було освячено. Місце під будівництво обрали те ж саме, де стояла церква, що згоріла під час пожежі. Також однією з найстаріших будівель є старий корпус в'язниці, зараз це СІЗО № 29, по вулиці Кам'янецькій, будувався він теж у 1830-х роках. До того ж, в Хмельницькому залишилося ще близько двох десятків споруд з історією, що складає більш ніж сто років.

  4. Перший – не завжди найкращий
  За історичними свідченнями першим міським головою Хмельницького був К. Пенський. Він був обраний після того, як була затверджена державна реформа самоврядування міст в січні 1880 року. Під час цієї реформи були сформовані міські органи правління, дещо схожі на сучасні. Також в той період була обрана міська управа та дума, що складалася з 19 гласних, прототип теперішніх депутатів, від різних класів мешканців міста. Як стало зрозуміло з історичних документів, перший міський голова був безініціативним та нечистим на руку. Було відомо про його участь в аферах і шахрайство, що спровокувало невдоволення суспільства та губернської влади. І після двох років правління його звільнили з займаної посади, а обов'язки міського голови до виборів 1884 року стали почергово виконувати члени управи.

  До речі, майже всі міські голови Проскурова не були проскурівчанами, багато хто з них взагалі був родом з інших губерній. І лише у 1917 році міським головою був обраний Микола Сікора, родом з Проскурова. Сікора був корінним мешканцем Проскурова, його сім'я здавна проживала в місті, а батько і дід були шанованими міськими чиновниками. Та і сам Микола Вікентійович був у пошані серед населення, з 1904-го року його чотири рази поспіль вибирали членом управи і гласним в думу міста.

  Цікаво, що міські голови, що керували містом після Миколи Сікори, також народилися не в Прскурові або Хмельницькому, проте велика частина з них із Хмельницького району.

  5. Чи відвідував місто Богдан Хмельницький?
  Багатьох мешканців і гостей міста Хмельницького цікавить чи бував славетний гетьман у місті, яке було назване на його честь. Та на жаль, як би нам того не хотілось, але Богдан Хмельницький жодного разу не ходив по вулицях міста. Проте, під час війни 1648-1657 років йому доводилось бувати неподалік від обласного центру, до прикладу, він навідувався у Старокостянтинів, Чорний Острів, Пиляву і Меджибіж. Чому ж гетьман оминув своєю увагою Плоскирів? Тому що, на відміну від перерахованих вище населених пунктів, Плоскирів у той період не мав ані особливого адміністративно-економічного, ані військово-стратегічного значення і Богдану Хмельницькому не потребувалось спрямовувати головну армію на його завоювання. Замок, що був у Плоскирові, козаки змогли захопити силами середнього загону.

  Та, незважаючи на історичну факти, Проскурів все ж таки був перейменований у 1954 році на честь гетьмана у Хмельницький. До речі, в місті найбільша в Україні та світі кількість пам'ятників Богдану Хмельницькому, а саме чотири.
  Читайте также:
 • Женская обувь - секреты привлекательности.
 • Торговое оборудование от производителя - Хмельницкий и Украина.
 • Женская и мужская одежда от проиводителей Украины.
 • Детская одежда от проиводителей Украины, России, Китая.
 • Женские юбки — высокое качество, разнообразие моделей, доступные цены, отзывы, доставка по Украине.
  ОТЗЫВЫ
  Здравствуйте,у нас 10 квалифицированных швей,конструктор,технолог.Готовы к сотрудничеству. Станислав 067 4242673
  Ищу швейный цех
  09.08.2019 | Станислав
  швейная фабрика. есть опыт разработки моделей и пошива верхней одежды. тел.0689806977.
  Ищу швейный цех
  31.05.2019 | Борис
  Добрый день!Мы мини фабрика,высококвалифицированный закройщик, 10 швей, выполнение в сроки.г.Днепр. Контактное лицо - Катерина 0661449685
  Ищу швейный цех
  22.05.2019 | Катерина
  Татьяна
  Ищу швейный цех
  24.02.2019 | Мини-цех,пригород 6-человек
  Плюсы и минусы оптовых закупок через интернет-магазины
  Оптовые закупки через интернет — это покупка товара у поставщика по оп..
  Для комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript


  новости Контакты RSS
  Хмельницкий оптовый базар BazarOPT.com © 2021 . Вещевой оптовый рынок Хмельницкого.
  Одежда оптом, обувь оптом, ковры, ковролин, линолеум, ламинат, ассортимент напольного покрытия, а также постельное белье, трикотаж, детская одежда, оборудование для торговли. Хмельницкий вещевой рынок — товары оптом и в розницу.
  Объявления Хмельницких оптовых рынков. Всего 699 объявленийИз них 1 объявление на стадии модерации